Na tej stronie jest wykorzystywana technologia cookies. Jeśli to dla ciebie kłopot, możesz zawsze wyłączyć obsługę cookies w swojej przeglądarce, ale wtedy może się zdarzyć, że coś nie będzie działało.

 

Wyposażenie

Wiosła Dr Kajak Allround oraz firmy Kajak.pro

Pióra wykonane z bardzo sprężystego polietylenu, odporne na ugięcia i duże naprężenia. Drążek z duraluminium o średnicy 30 mm na końcu z pierścieniami zabezpieczającymi lanie wody po drążku. Długość wioseł 220-225 cm. Dla kajaków jenoosobowych mamy specjalne wiosła dostosowane do wzrostu kajakarza.

Kamizelki asekuracyjne “Aquarius”

Kamizelka posiada dwa boczne pasy z klamrami oraz pas krokowy, który zapobiega wysunięciu się z kamizelki.

Kmizelki ratunkowe dla dzieci

Kamizelka o podwyższonej wyporności, zapewnia poczucie bezpieczeństwa w wodzie, dla osób nie umiejących pływać. Duży gruby kołnierz zwiększa stabilność osoby znajdującej się w wodzie, utrzymując ją w pozycji pionowej. Zapięcie : dwie taśmy z klamrami, dwa sznurki ściągające. Pasy krokowe zapobiegają wysunięcie się z kamizelki. 

Worki wodoszczelne

Profesjonalne worki wykonane ze specjalnego  materiału zapewniające bezpieczny i suchy transport bagażu w czasie spływu. Prosty i niezawodny sposób zamykania. Pjemność 40l


Beczki wodoszczelne 3,5l oraz 10l

Opakowanie wodoszczelne w kształcie beczki, wykonane z polietylenu bardzo przydatne do zabezpieczenia drobnych przedmiotów przed zmoczeniem tj. dokumenty, telefon, aparat fotograficzny itp. Beczki sprawdzają się także w charakterze apteczek spływowych. Przystosowane są też do przechowywania żywności. 

Fartuch do kajaka jednoosobowego

Do kajaków jednoosobowych możemy wypożyczyć Państwu fartuchy neoprenowe, fartuchy nylonowe oraz mieszane które znacznie podnoszą komfort płynięcia, szczególnie w deszczowe dni.

fartuch neoprenowy na kajak jednoosobowy