Na tej stronie jest wykorzystywana technologia cookies. Jeśli to dla ciebie kłopot, możesz zawsze wyłączyć obsługę cookies w swojej przeglądarce, ale wtedy może się zdarzyć, że coś nie będzie działało.

 

Wyposażenie

Wiosła Dr Kajak Allround

Pióra wykonane z bardzo sprężystego polietylenu, odporne na ugięcia i duże naprężenia. Drążek z duraluminium o średnicy 30 mm na końcu z pierścieniami zabezpieczającymi lanie wody po drążku. Długość wioseł 220 cm.

 

Kamizelki asekuracyjne “Aquarius”

Kamizelka posiada dwa boczne pasy z klamrami oraz pas krokowy, który zapobiega wysunięciu się z kamizelki.

Kmizelki ratunkowe dla dzieci

Kamizelka o podwyższonej wyporności, zapewnia poczucie bezpieczeństwa w wodzie, dla osób nie umiejących pływać. Duży gruby kołnierz zwiększa stabilność osoby znajdującej się w wodzie, utrzymując ją w pozycji pionowej. Zapięcie : dwie taśmy z klamrami, dwa sznurki ściągające. Pasy krokowe zapobiegają wysunięcie się z kamizelki. 

Worki wodoszczelne

Profesjonalne worki wykonane ze specjalnego  materiału zapewniające bezpieczny i suchy transport bagażu w czasie spływu. Prosty i niezawodny sposób zamykania. Pjemność 40l

Beczki wodoszczelne 3,5l

Opakowanie wodoszczelne w kształcie beczki, wykonane z polietylenu bardzo przydatne do zabezpieczenia drobnych przedmiotów przed zmoczeniem tj. dokumenty, telefon, aparat fotograficzny itp. Beczki sprawdzają się także w charakterze apteczek spływowych. Przystosowane są też do przechowywania żywności.